Trane

Mūsų produkcija

BVT Partneriai yra visateisis, vienos iš didžiausių ir seniausių pasaulyje vandens/glikolio oro kondicionavimo įrangos gamintojų TRANE atstovas, kuri neseniai atšventė savo 100 metų jubiliejų.

TRANE ypatingai išsiskiria čilerių gamyboje, kurie garsėja efektyvumu, aukštais energijos taupymo koeficientais, ilgaamžiškumu bei patvarumu. Ši produkcija yra tobulinama dešimtmečiais parenkant geresnes medžiagas bei pridedant papildomas aukščiausios kokybės detales. TRANE čilerius vertina tie, kurie mąsto apie ilgalaikes investicijas.

TRANE yra vieni iš nedaugelio, kurie gamina tiek sraigtinius (angl. screw), tiek spiralinius (angl. scroll) kompresorius. TRANE pagaminti  kompresoriai yra labai patikimi ir puikiai dirba tūkstančiuose pastatų visame pasaulyje. Be kita ko, TRANE yra ne tik puikus čilerių gamintojas, bet ir gali pasiūlyti viso pastato oro kondicionacimo sistemų kompleksą, įskaitant pastato valdymo sistemas (BMS), vandeninius konvektorius, „rooftop‘us“, vėdinimo įrenginius ir kitus sprendimus, tokius kaip čilerių nuomos paslaugos.

Gamintojas turi gamyklų įvairiose pasaulio šalyse, o Europoje prekiaujama įranga yra pagaminta „Charmes“ ir „Epinal“ gamyklose, Prancūzijoje.

Daugiau informacijos galite rasti gamintojo tinklalapyje:

TRANE.com