Stulz GmbH Klimatechnik

Mūsų produkcija

Kompanija STULZ GmbH Klimatechnik įkurta 1947 m. Vokietijoje. Įmonės pagrindinė gamybos kryptis - precizinės klimato kontrolės sistemos aukštų technologijų patalpoms (serverinės, laboratorijos, medicinos pramonė ir t.t.).

Įrenginiai tiksliai palaiko reikiamą drėgnumą ir temperatūrą net ir labai ekstremaliomis klimato sąlygomis. Taip pat daug dėmesio yra skiriama energijos taupymui ir, žinoma, įrenginių kokybei. Dauguma įrangos gaminama taip, kad maksimaliai atitiktų konkrečius projekto reikalavimus.

Įvariems jūsų poreikiams - IT sprendimams, stabilioms sąlygoms gamybai, grynam orui ir šilumai darbe - STULZ siūlo individualius oro kondicionavimo sprendimus visose srityse.

Tiksliosios oro kondicionavimo sistemos presciziškai reguliuoja temperatūrą ir drėgmę. Įrengimų ekonomiškumas ir patikimumas užtikrina aukštą kompiuterinių sistemų veikimą duomenų centruose ir mobiliųjų telefonų tinklų pastotėse.

Visi gaminiai gali būti apjungti su žinomomis pastato valdymo sistemomis (BMS). Įdiegus šią sistemą, bet kuriuo metu galima stebėti bei valdyti STULZ tikslios kontrolės įrenginius.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje:

www.stulz.de