Alpic Air

Mūsų produkcija

AlpicAir yra registruotas prekinis ženklas apimantis įvairių oro kondicionierių ir klimato kontrolės sistemas. Kuriant prekės ženklą buvo siekiama garantuoti klientui optimalų kokybės ir kainos santykį.

AlpicAir produkcija apima įvairias split ir multisplit sistemas, vandeninius ventiliatorinius konvektorius (fancoil), čilerius ir komercines VRF sistemas.

AlpicAir sistemos naudoja šaltnešį R410A arba „ozonui draugiškesnį“ (ekologiškai švaresnį) šalnešį R32, bei daugelyje modelių sumontuoti inverter tipo kompresoriai. Split sistemos turi platų produktų asortimentą nuo mažų sieninių modelių iki didžiųjų kasečių bei kompresorių.

AlpicAir oro kondicionieriai gaminami atsižvelgiant į Baltijos šalių vartotojų poreikius. UAB „BVT Partneriai" sandėliuose yra visuomet užtikrinami oro kondicionavimo įrangos kiekiai pagal rinkos poreikius.

AlpicAir – pakankama oro kondicionierių įvairovė, kad užtikrintumėte gerą savijautą, energiją darbe bei poilsį namuose!

Vandeninės aušinimo sistemos AlpicAir siūlo kompleksinius sprendimus, pradedant nuo kasetinių baigiant grindiniais ventiliatoriniais konvektoriais. Visi modeliai gali būti tiek su aušinimo tiek su aušinimo – šildymo funkcija. Gaminiai yra išbandyti ir duomenys apie šildymo ir vėsinimo pajėgumą pateikti prie skirtingų eksploatavimo sąlygų. 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje:

www.alpicair.com